• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
SPOTONVISION

B2B marketing

  • Expertises
    • Strategie
    • Campagnes
    • Technologie
  • Klanten
  • Over ons
  • Contact
    • Blogs
    • Nieuws
    • Resources
    • Evenementen
    • Vacatures
Home » Blogs » Omzetgroei krijg je pas…

Omzetgroei krijg je pas als sales en marketing goed samenwerken

Omzet groei marketing
Geschatte leestijd: 2 minuten

Geplaatst op 10 januari 2013
Door Shimon Ben Ayoun

Thema
Lead management

Heb je er ook zo’n hekel aan dat de leads die je overdraagt aan sales niet tot een koop leiden. Op hun beurt ergeren sales-mensen zich aan de kwaliteit van de leads die wij ze bieden. Hallo vicieuze cirkel!

We moeten leren met elkaar te praten om kwaliteitsleads om te zetten in daadwerkelijke verkopen. Iedere B2B organisatie zou een lead management proces moeten hebben. Volgens Forrester Research is 93% van de gegenereerde leads nog niet klaar om te kopen op dat moment, sterker nog, zelfs niet klaar om te kopen in de eerstvolgende 90 dagen. SiriusDecisions, een wereldwijde Research organisatie in de VS, vult deze cijfers aan met “90% van de leads worden geen klant”.

Ik sprak onlangs met Tony Jaros, SVP Research bij SiriusDecisions: “We moeten ‘sales’ leren praten. We moeten begrijpen wie de koper is en hoe we een gedeeld raamwerk kunnen gebruiken om die buyer journey te ondersteunen. Doe je dat goed dan kun je tot wel 47% meer verkopen binnenhalen.”

Het volledige interview kun je lezen op Molblog of bekijk de video interview:

Binnenkort spreekt SiriusDecisions tijdens het B2B Marketing Forum over deze onderwerpen, lead management, sales alignment en meer. Interesse? Je vindt meer informatie over het event op  www.b2bmarketingforum.nl.

En wil je meer leren over dit onderwerp? Schrijf je dan in voor de eerstvolgende SPOTONVISION masterclass ‘Van Lead naar Klant in B2B’.

Thema
Lead management
Deel dit artikel!
Shimon Ben Ayoun
Ik zoek dagelijks naar verbeteringen op het gebied van marketing en sales.
Gerelateerde artikelen
Samenwerking sales & marketing

Van Starter naar Best-in-Class: 5 tips voor een goede samenwerking tussen Sales & Marketing

B2B marketing succes richting 2020: 7 tips

GDPR

GDPR opt-in campagnes: de beste praktijkvoorbeelden in B2B

  • Blogs
  • Nieuws
  • Resources
  • Evenementen
  • Vacatures
Naar boven
B2B-Marketing updates
1x per maand. Geen spam!
  • Blogs
  • Nieuws
  • Resources
  • Evenementen
  • Vacatures
  • NL
  • EN
  • LinkedIn
  • Youtube
  • Twitter
  • Privacybeleid
  • Algemene voorwaarden