• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
spotonvision logo SOV seamless b2b experiences

B2B marketing

  • Expertise
  • Cases
  • Blogs
  • Over ons
  • Contact
  • Nieuwsbrief
    • Select language
    • NL
    • EN
    • Expertise
    • Cases
    • Blogs
    • Over ons
    • Contact
    • Nieuwsbrief
    • Blogs
    • Nieuws
    • Resources
    • Evenementen
    • Vacatures
    • Select language
    • NL
    • EN
Home » Nieuws » Nominaties B2B Marketing Award…

Nominaties B2B Marketing Award 2017 bekend

B2B Marketing Forum award
Geschatte leestijd: 3 minuten

Geplaatst op 1 maart 2017
Door The SPOTONVISION editorial team

Amstelveen, 01 maart 2017 – Voor de 8ste keer wordt de B2B Marketing Award uitgereikt. Dit jaar maken 2 genomineerden kans op deze felbegeerde award. Hiervoor zullen zij op 16 maart tijdens het B2B Marketing Forum in enkele minuten hun case aan het publiek presenteren. De uiteindelijke winnaar wordt gekozen door de jury, samen met de stem van het aanwezige publiek.

De genomineerden van 2017 zijn:

Greetz zakelijk, met ‘van B2C naar B2B met slimme aanpassingen’

Greetz heeft de zakelijke MKB-klant als een van de grootste groeipijlers gesteld. De zakelijke klant heeft grotendeels dezelfde behoefte als de consument als het gaat om verrassen en attent zijn. Hierdoor kan deze doelgroep aangesproken worden op het reeds bestaande consumenten e-commerce platform.

Door slimme aanpassingen aan de consumentenpropositie en het schaalbaar inzetten van alle experts in de organisatie, is in een jaar tijd de omzet van Greetz zakelijk ruim verdubbeld!

ServiceNow met ‘NLD Diversificatie Strategie’

ServiceNow, aanbieder van SaaS oplossingen voor de Enterprise markt, stond voor de uitdaging een breder portfolio te positioneren bij de grote klanten. Tegelijkertijd wilden ze nieuwe segmenten aanboren en een groter deel van de omzet uit SaaS subscriptions en diensten via het indirecte kanaal van business partners te laten lopen.

Met een afgestemde sales- en marketingaanpak waarbij de database, marketing automation en een on- en offline contentstrategie werd opgebouwd, wist ServiceNow haar naamsbekendheid te vergroten, database op te bouwen en een mooie sales pipeline te realiseren.

Uitreiking op 16 maart 2017

De vakjury die de kandidaten heeft beoordeeld, bestaat uit voorzitter Ment Kuiper (IDMK/CustomerTalk), Marije van Donselaar (Nuon), Nord van de Mosselaer (Tele2), Marieke LeNoble (Vakmedianet) en Jan van Ginkel (AT5).

De twee kanshebbers staan op het podium op 16 maart a.s. in Kasteel de Wittenburg. Zij gaan de strijd met elkaar aan tijdens het B2B Marketing Forum. De uiteindelijke winnaar gaat naar huis met de B2B Marketing Award Trofee en een spotONvision masterclass voor het marketingteam. Meestemmen op 1 van de finalisten? Meld je dan meteen aan via http://www.b2bmarketingforum.nl/ en zorg dat jouw stem telt. Hier vind je tevens alle informatie over het B2B Marketing Forum.

Over de B2B Marketing Award

In 2010 introduceerde B2B marketingbureau spotONvision de B2B Marketing Award in Nederland. Voornaamste reden was om meer aandacht te krijgen voor B2B-marketing in ons land. Tegelijkertijd was er een sterke behoefte om onderling goede voorbeeldcases en ervaringen in de business-to-business uit te wisselen om op die manier het werk- en denkniveau helpen te vergroten.

Over spotONvision

spotONvision helpt organisaties met het verhogen van omzet. Als modern B2B-marketingbureau zetten we zowel data als demand generation strategieën in. Zo ontwikkelen we geïntegreerde sales- en marketingprogramma’s die passen bij je business. We ondersteunen marketing- en salesteams met programma’s waarbij leads en klanten aan de hand worden genomen door hun klantreis. Dit doen wij met leadgeneratie, lead nurturing, sales enablement en klantmarketing.

Als oprichters van het B2B Marketing Forum en de B2B Marketing Award in de Benelux, maakt spotONvision zich hard voor het ontwikkelen en uitwisselen van marketingkennis onder B2B-marketeers.

Klanten van spotONvision zijn onder meer: Diligent, Elsevier, EY, Interpolis, Nuon, Robeco, Sabic, Schiphol en Simac.

— EINDE BERICHT—

Noot voor redactie:

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

ingrid@spotonvision.com

The SPOTONVISION editorial team
The SPOTONVISION editorial team consists of various marketing specialists. They are happy to share their knowledge and experiences with you about developments, trends, tips and tricks in B2B marketing.
Delen
Deel deze pagina
Gouden business tips?
GRATIS maandelijks waardevolle B2B marketing updates én exclusieve events om jouw business te laten groeien. Meld nu aan voor de SPOTONupdate.
  • Blogs
  • Kennisbank
  • Vacatures
  • Evenementen
  • Account-based marketing
  • B2B-marketing bureau
  • Conversational marketing
  • Buyer Persona
  • LinkedIn
  • Youtube
  • Twitter
  • Privacybeleid
  • Algemene voorwaarden
© 2023 SPOTONVISION
emerce certified partner spotonvision