• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
spotonvision logo SOV seamless b2b experiences

B2B marketing

  • Expertise
  • Cases
  • Blogs
  • Over ons
  • Contact
  • Nieuwsbrief
    • Select language
    • NL
    • EN
    • Expertise
    • Cases
    • Blogs
    • Over ons
    • Contact
    • Nieuwsbrief
    • Blogs
    • Nieuws
    • Resources
    • Evenementen
    • Vacatures
    • Select language
    • NL
    • EN
Home » Nieuws » B2B Marketing Forum ook…

B2B Marketing Forum ook dit jaar een groot succes

Geschatte leestijd: 1 minuut

Geplaatst op 18 maart 2014
Door The SPOTONVISION editorial team

De vijfde editie van het B2B Marketing Forum zit er alweer op. Meer dan 300 bezoekers en sprekers uit binnen- en buitenland, gingen op 13 maart de strijd aan tegen de muur tussen Marketing en Sales. Het was een dag vol hands-on presentaties, verdiepende masterclasses en leerzame coachingsessies. We reikte de felbegeerde B2B Marketing Award uit aan de organisatie met de beste B2B-marketingcase.

De drie genomineerden waren Canon Nederland, DSM Engineering Plastics en Philips Lighting. Na de live pitches had het publiek de mogelijkheid om te stemmen. Het oordeel van het publiek telde voor 50% mee. De andere helft werd bepaald door een deskundige jury. Uiteindelijk kwam Philips Lighting als overtuigende winnaar uit de bus. Bekijk hier de video van deze spannende uitreiking.

De bezoekers kijken terug op een waardevolle dag, waarop zij met een rugzak vol inspiratie en concrete tips de toekomst ingaan om de muur tussen Marketing en Sales in hun organisatie af te breken. 

The SPOTONVISION editorial team
The SPOTONVISION editorial team consists of various marketing specialists. They are happy to share their knowledge and experiences with you about developments, trends, tips and tricks in B2B marketing.
Delen
Deel deze pagina
Gouden business tips?
GRATIS maandelijks waardevolle B2B marketing updates én exclusieve events om jouw business te laten groeien. Meld nu aan voor de SPOTONupdate.
  • Blogs
  • Kennisbank
  • Vacatures
  • Evenementen
  • Account-based marketing
  • B2B-marketing bureau
  • Conversational marketing
  • Buyer Persona
  • LinkedIn
  • Youtube
  • Twitter
  • Privacybeleid
  • Algemene voorwaarden
© 2023 SPOTONVISION
emerce certified partner spotonvision