• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
spotonvision logo SOV seamless b2b experiences

B2B marketing

  • Expertise
  • Klanten
  • Over ons
  • Contact
    • Select language
    • NL
    • EN
    • Expertise
    • Klanten
    • Over ons
    • Contact
    • Blogs
    • Nieuws
    • Resources
    • Evenementen
    • Vacatures
    • Select language
    • NL
    • EN
Home » Blogs » B2B-marketingbureau SPOTONVISION viert 15de…

B2B-marketingbureau SPOTONVISION viert 15de verjaardag.

SOV_Newspost 15 years of B2B Marketing 980x410px v2
Geschatte leestijd: 3 minuten

Geplaatst op 24 augustus 2021
Door Ingrid Archer

Thema's
Account-based marketingBuyer journeyBuyer persona'sContentmarketing

Vijftien jaar geleden – augustus 2006 – richtten Ingrid Archer en Shimon Ben Ayoun B2B-marketingbureau SPOTONVISION op. Twee ervaren marketingprofessionals die een ware transformatie teweegbrachten onder B2B-marketeers. SPOTONVISION was – en is nog altijd – pionier op het gebied van B2B-marketing in Europa. Nog geen enkel ander marketingbureau richtte zich op de business-to-business markt in die jaren.  

Meteen in die beginperiode merkte SPOTONVISION dat er een sterke behoefte was aan een plek waar B2B-marketeers elkaar konden ontmoeten. In 2010 lanceerde het bureau daarom B2B Marketing Forum Benelux, een plek waar marketeers kennis en inspiratie konden opdoen. Die verbinding blijft het B2B marketingbureau zoeken. Nu, in 2021, heeft het bureau de pijlen gericht op de internationale markt.

CMO-community groeit

Ingrid Archer, oprichter en Head of Product & Innovation bij SPOTONVISION: “We hebben het B2B Marketing Forum tien jaar lang georganiseerd en met veel succes brachten we de B2B-community bijeen. De laatste editie hebben we aan ons voorbij laten gaan door Covid-19. De CMO-community hebben we wel bij elkaar gehouden met online events, mede dankzij een mooie samenwerking met Salesforce. Binnenkort gaan we de live events weer oppakken. Het B2B Marketing Forum zal komende jaren een nieuwe invulling krijgen met onder meer on- en offline educatieve activiteiten voor B2B marketing- en salesprofessionals.”

B2B Marketing Academy van start

Omdat SPOTONVISION als leidend B2B-marketingbureau in de loop der jaren vele B2B-marketing methodes heeft ontwikkeld en getoetst heeft het bureau een in-house B2B Marketing Academy opgezet; nu vooral voor de onboarding van nieuwe collega’s en binnenkort ook voor klanten toegankelijk. Methodes voor buyer persona onderzoek, buyer journey en contentstrategie, leadgeneratie en account-based marketing.

Buyer persona, journeys en account-based marketing

Als thought leader binnen B2B-marketing, heeft het team inmiddels meer dan 800 blogs, artikelen en e-books gepubliceerd. Tevens zijn er vele webinars en masterclasses gegeven. Mede hierdoor werd SPOTONVISION in 2013 genomineerd voor de B2B Award in de UK in de categorie ‘Thought Leadership’. In 2014 werd SPOTONVISION gecertificeerd door het Buyer Persona Institute. Voor de hoge kwaliteit van haar buyer persona projecten. Dit alles komt sinds 2020 bij elkaar in de B2B Marketing Academy.

Meaningful interactions lead to growth of people and businesses

Oprichter van SPOTONVISION en Directeur Shimon Ben Ayoun: “Wij zetten ons in voor ‘meaningful interactions’ omdat dit leidt tot groei van een individu en groei van een bedrijf. B2B-kopers kopen tegenwoordig anders dan voorheen: de buyer journey is nog complexer en meer stakeholders zijn betrokken bij een B2B-aanschaf. Daarom is communicatie en verbinding belangrijker dan ooit.

En, momenteel is technologie niet meer weg te denken uit ons vak. Zo is account-based marketing, ABM, beter uitvoerbaar en schaalbaar, en een van de speerpunten in de dienstverlening.”

Ingrid Archer: “Wij zijn voorlopig niet uitgekeken op ons vak en onze klanten. We willen iedereen bedanken voor deze samenwerking (zie videobericht) en we kijken uit naar de volgende 15 jaar!”

Thema's
Account-based marketingBuyer journeyBuyer persona'sContentmarketing
Ingrid Archer
Ingrid Archer is mede-oprichter van SPOTONVISION en het B2B Marketing Forum. Als marketing- en communicatieprofessional heeft zij ruim 20 jaar ervaring in B2B. Zij initieerde succesvolle campagnes in diverse sectoren en is een van dé experts in Nederland op het gebied van buyer persona’s, customer journeys, account-based marketing en buyer enablement in B2B. Ingrid helpt jou graag met nieuwe ideeën en mogelijkheden op het gebied van marketing.
Gerelateerde artikelen
Buyer persona opstellen 7 fouten

De 7 meest gemaakte fouten bij het opstellen van een buyer persona profiel

ABM meten succes spotonvision

Hoe meet je ABM en het succes ervan?

volwassenheidsmodel-voor-B2B-marketing-campagne

Hoe je een volwassenheidsmodel kunt gebruiken om jouw B2B-Marketing Campagnes te upgraden

Delen
Deel deze pagina
Gouden business tips?
GRATIS maandelijks waardevolle B2B marketing updates én exclusieve events om jouw business te laten groeien. Meld nu aan voor de SPOTONupdate.
  • Blogs
  • Kennisbank
  • Vacatures
  • Evenementen
  • Account-based marketing
  • B2B-marketing bureau
  • Conversational marketing
  • Buyer Persona
  • LinkedIn
  • Youtube
  • Twitter
  • Privacybeleid
  • Algemene voorwaarden
© 2022 SPOTONVISION
emerce certified partner spotonvision