Webinar: Hoe genereer je leads in B2B met content marketing?

Op donderdag 23 september bieden we een voor B2B marketing professionals gratis bij te wonen webinar aan van 11:15 tot 12:00 uur.

We gaan het hebben over de uitdagingen van het maken van content die helpt bij het genereren van leads. Oftewel over de samenwerking tussen sales en marketing, over de uitdagingen met je content en je doelgroep. Wees erbij en je leert het volgende:

  • Hoe ontwikkel je een content marketingstrategie?
  • Hoe creĆ«er je content die jouw doelgroep overtuigt?
  • Hoe zet je de content in om leads te genereren?

Inschrijven kan vanaf vandaag!

Share and Enjoy:
  • LinkedIn
  • Twitter
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Hyves
  • Live
  • email
  • Print

2 Comments to Webinar: Hoe genereer je leads in B2B met content marketing?

  1. 9 september 2010 at 10:08 | Permalink

    Ik heb content marketing opgenomen in het Marktbewerkingsplan 2011, maar vind het toch spannend om dit uit te dragen binnen het bedrijf en draagvlak te creeren om dit van de grond te krijgen.

  2. 9 september 2010 at 21:40 | Permalink

    Hi Chantal,
    Mooi dat je ermee aan de slag wilt en wees voorbereid; het duurt vaak wel even om de interne cultuuromslag te bewerkstelligen en het draagvlak te creeren. Probeer eens succesverhalen van anderen te delen met je collega’s, dan gaat het misschien sneller. Laat me maar weten of ik er een paar moet opsturen of delen met je. Wij hebben er genoeg.
    Ingrid

Leave a Reply

wij zijn de trotse initiatiefnemer van het B2B Marketing Forum

Mogen we u terugbellen?

  • of bel ons: +31 (0)6 159 522 46

Stuur ons een email